دانشگاه فنی و حرفه ای به مقام دوم مسابقات والیبال قهرمانی کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه های منطقه یک کشور دست یافت

به گزارش روابط عمومی آکادمی والیبال محمودیان، روز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ دیدار پایانی رقابت های قهرمانی کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه های منطقه یک ایران در سالن قهرمانی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد که در دیداری جذاب و به یاد ماندنی دانشگاه فنی و حرفه ای در عین شایستگی با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب دانشگاه تهران گردید و نایب قهرمان شد.
این نتیجه درخشان در حالی رقم خورد که دانشگاه فنی و حرفه ای، با برگزاری چند جلسه تمرین فشرده پا به این دوره از مسابقات گذاشت و این حضور، با نمایش درخور تحسین در برابر تیم های منسجم و دارای تمرینات منظم از جمله دانشگاه تهران، همراه شد.
محمود محمودیان، ستاره دهه شصت والیبال ایران و مربی درجه یک فدراسیون، هدایت تیم دانشگاه فنی و حرفه ای را بر عهده داشت که به راستی به مانند دوران طلایی بازی خود، لیاقت و توانایی های خویش را این بار در قالب مربی به اثبات رساند.
اضافه می گردد، در دیدار رده بندی، دانشگاه شهید رجایی مدافع عنوان قهرمانی، دانشگاه صنعتی شریف را شکست داد تا بدین ترتیب در پایان این سری از مسابقات، دانشگاه تهران، دانشگاه فنی و حرفه ای و دانشگاه شهید رجایی به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گیرند.
آکادمی والیبال محمودیان، کسب این موفقیت بزرگ را به مجموعه دانشگاه فنی و حرفه ای کشور تبریک گفته و امید آن دارد تا شاهد اعتلای هر چه بیشتر والیبال دانشگاهی کشور باشیم.

x

این مطلب را نیز بخوانید

گزارش تصویری چهاردهمین جلسه تمرین آکادمی والیبال محمودیان در ترم تابستان ۱۳۹۸