بیوگرافی ورزشی محمود محمودیان

محمود محمودیان در سنین نوجوانی جذب ورزش والیبال گردید و با علاقه ای وصف ناپذیر و پشتکار فراوان مسیر موفقیت را طی کرد. در ۱۸ سالگی به عضویت تیم بزرگسالان استقلال درآمد و در کنار نامدارانی همچون عزیز پرتوی، پرویز کاظمی، حسن شمشیری، امیر حیدری، شاپور گرشاسبی، منصور امینی و عباد نبی زاده به قهرمانی باشگاه های تهران دست یافت.

محمود محمودیان
محمود محمودیان – تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران

در دوران خدمت مقدس سربازی، به مقام قهرمانی باشگاه های شیراز رسید و پس از آن به عضویت باشگاه بانک ملی درآمد. در سال های ۱۳۶۶ و ۱۳۶۷ پیراهن تیم پرسپولیس را بر تن کرد و در سال ۱۳۶۹ به تیم بانک ملی بازگشت. وی در طول ۱۲ سال دوران ورزش حرفه ای خود، ضمن پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران، به عناوین مهمی همچون قهرمانی آموزشگاه های کشور، نایب قهرمانی جوانان ایران، قهرمانی زیر ۲۳ سال کشور، قهرمانی ارتش های ایران، قهرمانی باشگاه های تهران، قهرمانی جام حذفی، قهرمانی لیگ سراسری ایران و یک نایب قهرمانی و دو مقام سومی مسابقات بین المللی دهه فجر دست یافت.

دیدار باشگاه پرسپولیس ایران و تیم ملی استرالیا
دیدار باشگاه پرسپولیس ایران و تیم ملی استرالیا – مسابقات بین المللی دهه فجر – سالن دوازده هزار نفری آزادی

او پس از سال ها خدمت صادقانه در شرکت های معتبر دارویی ایران با تصدی سمت رئیس کارگزینی و ضمن حفظ این منصب، مسئول امور حقوقی و تربیت بدنی، به افتخار بازنشستگی نائل آمد و در سال ۱۳۹۷ با هدف آموزش علمی و توسعه هر چه بیشتر والیبال در میان نوجوانان و جوانان ایران عزیز، اقدام به تاسیس آکادمی والیبال محمودیان نمود.

امید آن می رود به مانند دوران ورزشی و کاری سپری شده، در مسیر آموزش صحیح جوانان و کمک به اعتلای روزافزون ورزش والیبال موفق و سربلند باشد.

ان شاء الله

x

این مطلب را نیز بخوانید

دانشگاه فنی و حرفه ای به مقام دوم مسابقات والیبال قهرمانی کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه های منطقه یک کشور دست یافت

به گزارش روابط عمومی آکادمی والیبال محمودیان، روز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ ...